Kalkulatori i pensioneve tė programuara

Nė "Kalkulatorin e Pensioneve tė Programuara", mund tė caktohet edhe interesi vjetor nga investimi i mjeteve dhe poashtu, kohėzgjatja e pensionit tė programuar.


kalkulatorprogramirane rente00.xls
Mosha e fillimit tė kursimit pensional Vite
Mosha e pensionimit Vite
Kontributi mujor Euro
Interesi vjetor nga investimi i mjeteve %
Kohėzgjatja e pensionit te programuar (nė vite) Vite
Shuma e akumuluar gjatė kursimit Euro
Pensioni mujor Euro

Kalkulim automatik  

Pėr informata tė detajuara ose pėr tė filluar kursimet pensionale ju mund tė kontaktoni
Fondin nė:

Adresa:
Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve
Rr. Ukshin Hoti nr 45/10
Qyteza Pejton
10000 Prishtinė, Kosovė

Telefon: +383 38 22 00 31

e-mail: info@fskp.eu

ose vizitoni degėt e njėrit prej partnerėve tonė bankar:
Llogaria Ime
Kontrolloni gjendjen e llogarisė tuaj pensionale

Kliko kėtu
____________________________

Kalkulo pensionin tėnd
- Kalkulatori i Pensioneve


____________________________

Pyetjet me te shpeshta

Postieri juaj

Punėsim

Shkarkime

Formulari Anketues

Kalkulatori i pensioneve tė programuara