Si institucioni i vetėm i licencuar pėr ofrimin e pensioneve suplementare, Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve, anėtar i Prva Group ndėr kompanitė mė tė mėdha tė Evropės Jug-Lindore qė sot ka mbi 437,822 anėtarė nė 4 vende, me 659.0 milion euro nėn menaxhim ėshtė njė vend i kėndshėm pune, vend qė vlerėson integritetin, entuziazmin, inteligjencėn dhe kreativitetin. 

Pėr vendet e lira tė punės ju lutemi kontrolloni gazetat ditore dhe web faqen tonė.  Sido qė tė jetė, ne jemi gjithmonė tė hapur dhe ne kėrkim te personave te shkathet, te motivuar qe duan te shfrytėzojnė mundėsinė qe puna e tyre te japė rezultate.
Aplikacionet mund tė shkarkohen nga kjo faqe ose mund tė merren nga personeli administrativė nė zyret tona.

Ju lutem plotėsoni tė gjitha fushat e aplikacionit (aplikacionin shkarko kėtu) dhe sė bashku me njė letėr motivuese dėrgoni nė info@fskp.eu. Ju gjithashtu mund tė aplikoni edhe personalisht nė zyret tona nė adresėn e mėposhtme:

Rr. Ukshin Hoti Nr.45/10, 10 000 Prishtinė, Kosovė
Qyteza Pejton
T: +383 (0) 38 22 00 31
F: +383 (0) 38 22 00 35
E: info@fskp.eu

Ju falėnderojmė pėr interesin tuaj qė tė punoni ne Fondin Slloveno-Kosovar i Pensioneve.

(Konkurset e tanishme)

(Konkurset e mėparshme)Punėsim
Pėr informata tė detajuara ose pėr tė filluar kursimet pensionale ju mund tė kontaktoni
Fondin nė:

Adresa:
Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve
Rr. Ukshin Hoti nr 45/10
Qyteza Pejton
10000 Prishtinė, Kosovė

Telefon: +383 38 22 00 31

e-mail: info@fskp.eu

ose vizitoni degėt e njėrit prej partnerėve tonė bankar:
Llogaria Ime
Kontrolloni gjendjen e llogarisė tuaj pensionale

Kliko kėtu
____________________________

Kalkulo pensionin tėnd
- Kalkulatori i Pensioneve


____________________________

Pyetjet me te shpeshta

Postieri juaj

Punėsim

Shkarkime

Formulari Anketues