Pėr informata tė detajuara ose pėr tė filluar kursimet pensionale ju mund tė kontaktoni
Fondin nė:

Adresa:
Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve
Rr. Ukshin Hoti nr 45/10
Qyteza Pejton
10000 Prishtinė, Kosovė

Telefon: +383 38 22 00 31

e-mail: info@fskp.eu

ose vizitoni degėt e njėrit prej partnerėve tonė bankar:
Llogaria Ime
Kontrolloni gjendjen e llogarisė tuaj pensionale

Kliko kėtu
____________________________

Kalkulo pensionin tėnd
- Kalkulatori i Pensioneve


____________________________

Pyetjet me te shpeshta

Postieri juaj

Punėsim

Shkarkime

Formulari Anketues

Skema e faqes

Home Page
    Kontakt

Sigurimi kolektiv
    Dallimi mes sigurimit kolektiv dhe atij individual
    Shpenzimet e kyējes
    Procedura e kyējes
    Kushtet e kyējes
    Situatat jetėsore
    Pagesa
    Pėrfitimi nga investimet
    Politika e menaxhimit tė fondeve

Sigurimi individual
    Kushtet e kyējes
    Procedura e kyējes
    Shpenzimet e kyējes
    Dallimi mes sigurimit kolektiv dhe atij individual
    Politika e menaxhimit tė fondeve
    Tė hyrat
    Pagesat
    Situatat jetėsore

Sistemi Pensional
    Ligji mbi fondet pensionale
    Rregullat e Bankės Qėndrore

Kėshilltaret
    Selami Elmazi
    Faruk Sadiku

Per ne
    Themeluesit
    Veprimtaria
    Plani Pensional
    Raportet Vjetore