Nė bazė tė liēencės tė marrur me 14 Nėntor 2006 nga BQK-ja (Banka Qendrore e Republikes se Kosoves):

  • Fondi pensional suplementar
Pėr informata tė detajuara ose pėr tė filluar kursimet pensionale ju mund tė kontaktoni
Fondin nė:

Adresa:
Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve
Rr. Ukshin Hoti nr 45/10
Qyteza Pejton
10000 Prishtinė, Kosovė

Telefon: +383 38 22 00 31

e-mail: info@fskp.eu

ose vizitoni degėt e njėrit prej partnerėve tonė bankar:
Llogaria Ime
Kontrolloni gjendjen e llogarisė tuaj pensionale

Kliko kėtu
____________________________

Kalkulo pensionin tėnd
- Kalkulatori i Pensioneve


____________________________

Pyetjet me te shpeshta

Postieri juaj

Punėsim

Shkarkime

Formulari Anketues

Veprimtaria
FONDI menaxhon me tė gjitha aktivitet nė relacion me Fondin Suplementar Pensional:

  • Grumbullimin e kontributeve apo aseteve nė llogaritė individuale,
  • Mbajtjen dhe administrimin e llogarive individuale,
  • Pagesėn e pensioneve suplementare.